Darujte voucher Zobrazit větší

Darujte voucher

Nový produkt

Darujte voucher svým blízkým! Vyberte rovnou z nabídky nebo zaškrtněte položku Chci poradit a my se Vám co nejdříve ozveme a rádi poradíme s výběrem!

Více informací

132 ks

3 290 Kč

Více informací

Typy voucherů:

Kurz jachtingu v Praze

Pro koho jsou tréninky?

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře.

 

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku dubna do konce září. Tréninky se konají v Praze na Vltavě před naším klubem. Kurz zahrnuje celkem 4 tříhodinové lekce, které probíhají ve vybrané dny vždy od 17:00 do 20:00. Délka kurzu je 1 měsíc.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 17:00, kdy se jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 2,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých účastníků a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky).

Víkendový kurz jachtingu Nechranice

Pro koho jsou tréninky?

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře. Pro jednotlivce i skupiny do 8 jachtařů.

 

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku dubna do konce září. Kurz zahrnuje celkem 2 dny intenzivního jachtařského tréninku na Nechranické přehradě v areálu CSCN.

 

Harmonogram tréninku?

Odjezd z Prahy sobota brzo ráno, cca 10:00 příjezd na Nechranice. Strojení plachetnice. Mezi 11 a 18 hodinou trénink na vodě s přestávkou na oběd. V neděli trénink mezi 10 a 17 hodinou, odstrojení lodě a cesta do Prahy.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

Jediné, co je třeba vzít s sebou je jachtařské oblečení pro případ špatného počasí (nepromokavá bunda a kalhoty). V případě letního počasí plavky. Když je chladněji, hodí se neopren. Plavací vestu poskytneme.

Co všechno je zahrnuto v ceně?

Cena zahrnuje pronájem plachetnic, pronájem trenérského motorového člunu, mzda trenéra, půjčení plovací vesty. Cena nezahrnuje ubytování, stravu a dopravu.

Individuální lekce jachtingu

10 hodin tréninku s vlastním trenérem, na plachetnici dle vlastního výběru (Laser, 420, Dyas).

Oblíbená a intenzivní forma tréninků pro ty, kteří se nechtějí vázat na předem dané časy a sami si chtějí zvolit, kdy trénovat.

Stříbrná členská karta zahrnující 10x pronájem lodě