Příměstské tábory Praha Zobrazit větší

Příměstské tábory Praha

Nový produkt

Skvělá příležitost, jak strávit léto na vodě v Praze. Letos plánujeme celkem 3 příměstské tábory v délce pěti pracovních dnů, během kterých naučíme mladé jachtaře základům jízdy na lodi, případně zdokonalíme jejich stávající umění.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

5 000 Kč

Více informací

Pro koho jsou příměstské jachtařské tábory v Praze?

Pro děti a mládež od 7 do 14 let, začátečníky, pokročilé i závodníky.

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský výcvik probíhá přímo v areálu YC CERE, resp. na vodě před klubem. Vypsány jsou celkem tři letní termíny táborů. Tábory začínají v pondělí a končí v pátek tentýž pracovní týden.

Jak vypadá den na příměstském táboře?

Po ranním setkání v 9 hodin následuje strojení lodí a odjezd na vodu. Po dopoledním bloku výuky jachtingu následuje společný oběd v klubové restauraci. Po krátké pauze a pasáži teoretické přípravy se jde opět na vodu. Okolo páté hodiny návrat na břeh, balení lodí a debriefing. V 18:00 odjezd domů.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských příměstských táborů plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Doporučujeme však speciální jachtařské oblečení, které Vám rádi pomůžeme vybrat.

Kolik to stojí?

Cena 1.500 Kč zahrnuje pět dní jachtařského tréninku v Praze na Vltavě, stravovací a pitný režim, pronájem plachetnic. Tato cena platí pro děti, kteří jsou žáky 1. - 5. třídy ZŠ. Rodiče těchto žáků dále musí doložit potvrzení (od zaměstnavatele, ÚP, OSVČ), že jsou aktivní na trhu práce.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci programu Podpora služeb péče o děti 1. stupně ZŠ v době mimo školní vyučování v Praze.

Pro ostatní cena 5.000 Kč.

Termíny & registrace

Ke stažení