Příměstské tábory Praha Zobrazit větší

Příměstské tábory Praha

Nový produkt

Skvělá příležitost, jak strávit léto na vodě v Praze. Letos plánujeme celkem 2 příměstské tábory v délce pěti pracovních dnů, během kterých naučíme mladé jachtaře základům jízdy na lodi, případně zdokonalíme jejich stávající umění.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 750 Kč

Více informací

Pro koho jsou příměstské jachtařské tábory v Praze?

Pro děti a mládež od 8 do 18 let, začátečníky, pokročilé i závodníky.

 

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský výcvik probíhá přímo v areálu YC CERE, resp. na vodě před klubem. Vypsány jsou celkem čtyři letní termíny táborů, dva pro děti do 14 let a dva pro mládež od 15 let věku. Tábory začínají v pondělí a končí v pátek tentýž pracovní týden.

 

Jak vypadá den na příměstském táboře?

Po ranním setkání v 9 hodin následuje strojení lodí a odjezd na vodu. Po dopoledním bloku výuky jachtingu následuje společný oběd v klubové restauraci. Po krátké pauze a pasáži teoretické přípravy se jde opět na vodu. Okolo páté hodiny návrat na břeh, balení lodí a debriefing. V 18:00 odjezd domů.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských příměstských táborů plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Doporučujeme však speciální jachtařské oblečení, které Vám rádi pomůžeme vybrat.