Tréninky pro handicapované Zobrazit větší

Tréninky pro handicapované Nechranice

Nový produkt

Na speciálně upravených plachetnicích třídy 2.4 organizuje YC CERE kurzy jachtingu pro handicapované.

Plachetnice lze ovládat buď pouze rukama nebo naopak pouze nohama.

 

Tréninky probíhají každý první víkend v měsíci v Czech Sailing Centre Nechranice

Více informací

16 ks

1 000 Kč

Více informací

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme mládež i dospělé, začátečníky, pokročilé i závodníky. Pro ovládání lodě stačí buď pouze ruce, příp. kombinace nohou a rukou. Pro pohodlnou jízdu doporučujeme výšku min. 150cm.

 

Kdy a kde se trénuje?

Tréninky probíhají od března do listopadu v Czech Sailing Centre Nechranice, každý první víkend v měsíci (výjimky mohou nastat v případě kolize s významnými závody nebo jinými událostmi)

 

Jak vypadá trénink?

Sraz na Nechranicích v sobotu 9:00 ráno. Sobota i neděle je rozdělena na dopolední a odpolední tréninkový blok. Podle počtu účastníků jsou určeny dvě nebo jedna tréninková skupina a konkrétní časový harmonogram víkendu. Trénink končí v neděli okolo 17:00.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jezdce (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení. Do lodě a z lodě pomáhá jachtařům trenér a asistent.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

Cena?

V ceně zahrnuta doprava, plachetnice a vlastní trénink. Cena nezahrnuje ubytování (150,- / osoba / noc) a stravu (cca 100,- Kč / 1 porce jídla v klubové restauraci)