Kurzy jachtingu pro dospělé Zobrazit větší

Kurzy jachtingu pro dospělé Praha

Nový produkt

Zábava, nové dovednosti, noví přátelé - to vše s sebou přinášejí velmi populární skupinové jachtařské tréninky.

Pod dohledem zkušených trenérů od dubna do října pravidelně probíhají jachtařské kurzy trvající jeden kalendářní měsíc.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 290 Kč

Více informací

Pro koho jsou tréninky?

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře.

 

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku dubna do konce září. Tréninky se konají v Praze na Vltavě před naším klubem. Kurz zahrnuje celkem 4 tříhodinové lekce, které probíhají ve vybrané dny vždy od 17:00 do 20:00. Délka kurzu je 1 měsíc.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 17:00, kdy se jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 2,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých účastníků a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky).

 

Kolik to stojí?

Cena 3.290 Kč zahrnuje 4x tříhodinová lekce jachtingu na vodě, pronájem lodě, trenéra. V případě bezvětří nebo absence na lekci lze bezplatně nahradit v jiný termín.