Kurzy jachtingu pro dospělé Zobrazit větší

Kurzy jachtingu pro dospělé Praha

Nový produkt

Zábava, nové dovednosti, noví přátelé - to vše s sebou přinášejí velmi populární skupinové jachtařské tréninky.

Pod dohledem zkušených trenérů od dubna do října pravidelně probíhají jachtařské kurzy trvající jeden kalendářní měsíc.

Více informací

9 ks

3 290 Kč

Více informací

Pro koho jsou tréninky?

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře.

 

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku dubna do konce září. Tréninky se konají v Praze na Vltavě před naším klubem. Kurz zahrnuje celkem 4 tříhodinové lekce, které probíhají ve vybrané dny vždy od 17:00 do 20:00. Délka kurzu je 1 měsíc.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 17:00, kdy se jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 2,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých účastníků a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky).

 

Kolik to stojí?

Cena 3.290 Kč zahrnuje 4x tříhodinová lekce jachtingu na vodě, pronájem lodě, trenéra. V případě bezvětří nebo absence na lekci lze bezplatně nahradit v jiný termín.