Děti od 8 do 15 let Zobrazit větší

Pravidelné tréninky mládež Praha

Nový produkt

YC Cere pořádá pravidelné jachtařské tréninky v Praze. Škola jachtingu poskytuje svým žákům kvalitní zázemí a vybavení, které je zdarma k dispozici během tréninků. Základní tréninkový blok zahrnuje 1x trénink týdně.

 

Každá lekce jachtingu trvá 2 hodiny, během kterých si každý žák vyzkouší jachting na vlastní kůži.

Více informací

14 ks

5 000 Kč

Více informací

Pro koho jsou tréninky?

Trénujeme děti a mládež od 8 do 18 let, začátečníky, pokročilé i závodníky. Jachtaři jsou rozděleni do tréninkových skupin podle věku a dosavadních zkušeností.

 

Kdy a kde se trénuje?

Jachtařský trénink kopíruje školní rok. Pokud počasí dovolí (zpravidla září, říjen, část listopadu, březen, duben, květen, červen) probíhají tréninky na vodě. V týdnu trénujeme v Praze, o víkendech na Nechranicích v Czech Sailing Centre Nechranice. Zimní příprava pak probíhá v tělocvičně.

 

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovém salonku, aby jim trenér představil plán tréninku. Následuje strojení lodí a odjezd na vodu, kde se žáci věnují vlastnímu jachtingu. Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

 

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

YC CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jezdce (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení.

 

Kolik to stojí?

Cena za pololetí: 5.000,- Kč

Cena zahrnuje: 1x dvouhodinový trénink týdně.  

Podzim+jaro - tréninky na vodě.

Zima - příprava v tělocvičně, pohybové hry.

 

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

 

A co v zimě?

Během zimní přestávky se s jachtaři věnujeme teoretické a fyzické přípravě. Pro děti do 14 let pohybová cvičení a hry v tělocvičně, pro mládež od 15 let fyzická příprava v posilovně. Více o zimní přípravě ZDE.

 

Tréninky a rozdělení do skupin

Pondělí (17:00 - 19:30): začátečníci, mírně pokročilí RS Feva Riverside School Prague

Úterý (12:00 - 15:30): začátečníci, mírně pokročilí RS Feva ZŠ Nedvědovo náměstí

Úterý (15:45 - 18:00): začátečníci a mírně pokročilí Optimist 8-15 let

Středa (15:45 - 18:00): začátečníci, mírně pokročilí a závodníci Laser 14-18 let

Čtvrtek (15:45 - 18:00): začátečníci, mírně pokročilí a závodníci RS Feva 8-15 let

Čtvrtek (15:45 - 18:00): závodníci Optimist 8-15 let