Závody Optimist Zobrazit větší

Závody a soustředění Optimist

Nový produkt

Mimopražské i pražské závody / soustředění pro začátečníky i pokročilé jachtaře. Více informací o jednotlivých akcích budeme rozesílat s blížícím se termínem konrétní události pomocí emailů + formou newsletteru.

Více informací

25 ks

2 600 Kč

Více informací

Závody Českého poháru + MČR

Závody určené především pro pokročilé jachtaře. Závody jsou obvykle dvoudenní, výjimkou nejsou ale i vícedenní regaty. Výjezdy na závody jsou vždy společné s klubovým aute a přívěsem, ve kterém se také společně spí. Trenér zajišťuje samotný trénink, dopravu a  také stravování formou restaurací nebo místních občerstvení.

Cena za závody se liší podle počtu závodních dní.

Stručný harnomogram:

Začátek: den před závodem balení lodí v odpoledních hodinách (obvykle cca 16:00) v YC CERE, po balení společný odjezd klubovým autem

Konec: poslední závodní den příjezd do klubu cca v 19:00, poté vybalování lodí

S sebou: závodní licence, hodinky s odpočtem, oblečení na vodu, peníze na startovné (cca 500 kč), kartičku pojištěnce, plnou moc trenérovi pro případ nutné hospitalizace

Závody Praha

Závody v Praze jsou ideální volbou pro naše začínající a mírně pokročilé jachtaře. Pro účastníky našich tréninků je účast na vybraných závodech zdarma. Pro mírně pokročilé jsou připraveny plachetnice, pro úplné začátečníky možnost účasti na motorovém člunu společně s trenérem. I nováčci tak mohou bezpečně a klidně okusit atmosféru závodu.

Stručný harmonogram:

Začátek: první závodní den sraz v 8:00 v YC CERE (následující den dle vyhlášky závodní komise)

Konec: první závodní den cca v 17:00, druhý závodní den cca 16:00

S sebou: závodní licence, hodinky s odpočtem, oblečení na vodu, peníze na oběd (v restauraci Podolka).

Cena: pro účastníky tréninků 0,- Kč (zahrnuje startovné, závodní licenci, svačinu na vodu, trenéra s doprovodným člunem, půjčení plachetnic)